RP20-2412DFR/P
RECOM PowerRECOM Power
RP20-2412DFR/P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP20-2412DFR/P
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Arkusze danych: RP20-2412DFR/P.pdf
9 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP20-2412DFR/P
Part Number RP20-2412DFR/P Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 20W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1173 pcs Arkusz danych RP20-2412DFR/P.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -12V
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 9V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria POWERLINE RP20-FR Moc (W) 20W
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP Module
Inne nazwy 30003805 temperatura robocza -40°C ~ 79°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO
Wydajność 88% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 833mA, 833mA 9V - 36V Input
Obecny - Wyjście (Max) 833mA, 833mA Funkcje sterowania Enable, Active High