RP15-4815DF
RECOM PowerRECOM Power
RP15-4815DF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP15-4815DF
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Arkusze danych: RP15-4815DF.pdf
9 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP15-4815DF
Part Number RP15-4815DF Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 15W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1720 pcs Arkusz danych RP15-4815DF.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -15V
Napięcie - Wyjście 1 15V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 36V Napięcie - wejściowa (maks) 75V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria POWERLINE RP15-F Moc (W) 15W
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP Module
Inne nazwy 30000374
RP154815DF
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OVP, SCP
Wydajność 87% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 36V - 75V Input
Obecny - Wyjście (Max) 500mA, 500mA Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RP15-4815DF-HC
RP15-4815DF-HC
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Na stanie: 1795 pcs
Pobieranie: RP15-4815DF-HC.pdf
RFQ
RP15-4815DAW/P-HC
RP15-4815DAW/P-HC
Producenci: RECOM Power
Na stanie: 1329 pcs
Pobieranie: RP15-4815DAW/P-HC.pdf
RFQ
RP15-4815DF/N-HC
RP15-4815DF/N-HC
Pobieranie: RP15-4815DF/N-HC.pdf
RP15-4815DF/N
RP15-4815DF/N
Pobieranie: RP15-4815DF/N.pdf
RP15-4815DAW/N
RP15-4815DAW/N
Pobieranie: RP15-4815DAW/N.pdf
RP15-4815DF/P
RP15-4815DF/P
Pobieranie: RP15-4815DF/P.pdf
RP15-4815DAW/P
RP15-4815DAW/P
Pobieranie: RP15-4815DAW/P.pdf
RP15-4815DAW/N-HC
RP15-4815DAW/N-HC
Pobieranie: RP15-4815DAW/N-HC.pdf
RP15-4815DF/P-HC
RP15-4815DF/P-HC
Pobieranie: RP15-4815DF/P-HC.pdf
RP15-4815DAW
RP15-4815DAW
Pobieranie: RP15-4815DAW.pdf
RP15-4815DFW
RP15-4815DFW
Pobieranie: RP15-4815DFW.pdf
RP15-4815DAW-HC
RP15-4815DAW-HC
Pobieranie: RP15-4815DAW-HC.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...