RP15-4812DF/P
RECOM PowerRECOM Power
RP15-4812DF/P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP15-4812DF/P
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Arkusze danych: RP15-4812DF/P.pdf
9 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP15-4812DF/P
Part Number RP15-4812DF/P Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 15W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1757 pcs Arkusz danych RP15-4812DF/P.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -12V
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 36V Napięcie - wejściowa (maks) 75V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria POWERLINE RP15-F Moc (W) 15W
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP Module
Inne nazwy 30001634
RP154812DF/P
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Wydajność 88% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 36V - 75V Input
Obecny - Wyjście (Max) 625mA, 625mA Funkcje sterowania Enable, Active High
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RP15-4812DF/N
RP15-4812DF/N
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Na stanie: 1716 pcs
Pobieranie: RP15-4812DF/N.pdf
RFQ
RP15-4812DF
RP15-4812DF
Producenci: RECOM Power