RP15-4812DAW
RECOM PowerRECOM Power
RP15-4812DAW Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP15-4812DAW
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Arkusze danych: RP15-4812DAW.pdf
8 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP15-4812DAW
Part Number RP15-4812DAW Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 15W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1537 pcs Arkusz danych RP15-4812DAW.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -12V
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 18V Napięcie - wejściowa (maks) 75V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Seria POWERLINE RP15-AW Moc (W) 15W
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP Module, 5 Leads
Inne nazwy 30001102
RP154812DAW
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OVP, SCP, UVLO
Wydajność 86% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 18V - 75V Input
Obecny - Wyjście (Max) 625mA, 625mA Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RP15-4812DA/N-HC
RP15-4812DA/N-HC
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Na stanie: 1567 pcs
Pobieranie: RP15-4812DA/N-HC.pdf
RFQ
RP15-4812DAW-HC
RP15-4812DAW-HC
Producenci: RECOM Power
Na stanie: 1726 pcs
Pobieranie: RP15-4812DAW-HC.pdf
RFQ
RP15-4812DAW/P
RP15-4812DAW/P
Pobieranie: RP15-4812DAW/P.pdf
RP15-4812DA/N
RP15-4812DA/N
Pobieranie: RP15-4812DA/N.pdf
RP15-4812DA
RP15-4812DA
Pobieranie: RP15-4812DA.pdf
RP15-4812DAW/N-HC
RP15-4812DAW/N-HC