RP15-243.3SFW
RECOM PowerRECOM Power
RP15-243.3SFW Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP15-243.3SFW
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Arkusze danych: RP15-243.3SFW.pdf
9 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP15-243.3SFW
Part Number RP15-243.3SFW Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 15W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1725 pcs Arkusz danych RP15-243.3SFW.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 9V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria POWERLINE RP15-FW Moc (W) 15W
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP Module
Inne nazwy 30000862
RP15243.3SFW
temperatura robocza -40°C ~ 65°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OVP, SCP
Wydajność 84% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 9V - 36V Input
Obecny - Wyjście (Max) 4.5A Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RP15-243.3SFW/P
RP15-243.3SFW/P
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Na stanie: 1807 pcs
Pobieranie: RP15-243.3SFW/P.pdf
RFQ
RP15-243.3SFW-HC
RP15-243.3SFW-HC
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Na stanie: 1822 pcs
Pobieranie: RP15-243.3SFW-HC.pdf
RFQ
RP15-243.3SFW/P-HC
RP15-243.3SFW/P-HC
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Pobieranie: RP15-243.3SFW/P-HC.pdf
RP15-243.3SF/P
RP15-243.3SF/P
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Pobieranie: RP15-243.3SF/P.pdf
RP15-243.3SFW/N
RP15-243.3SFW/N
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 15W