RP15-2412SA
RECOM PowerRECOM Power
RP15-2412SA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP15-2412SA
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 12V 15W
Arkusze danych: RP15-2412SA.pdf
1 pcs
8 pcs
16 pcs
32 pcs
56 pcs
104 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP15-2412SA
Part Number RP15-2412SA Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 15W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2648 pcs Arkusz danych RP15-2412SA.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 18V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Seria POWERLINE RP15-A Moc (W) 15W
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP Module, 4 Leads
Inne nazwy 30001010
RP15-2412SA-ND
RP152412SA
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OVP, SCP
Wydajność 87% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.3A 18V - 36V Input
Obecny - Wyjście (Max) 1.3A Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RP15-2412SA/N-HC
RP15-2412SA/N-HC
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 15W
Na stanie: 1923 pcs
Pobieranie: RP15-2412SA/N-HC.pdf
RFQ
RP15-2412SA-HC
RP15-2412SA-HC
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 15W
Na stanie: 1633 pcs
Pobieranie: RP15-2412SA-HC.pdf
RFQ
RP15-2412DFW-HC
RP15-2412DFW-HC
Pobieranie: RP15-2412DFW-HC.pdf
RP15-2412DFW/P-HC
RP15-2412DFW/P-HC
Pobieranie: RP15-2412DFW/P-HC.pdf
RP15-2412SA/N
RP15-2412SA/N
Opis: DC DC CONVERTER 12V 15W
Pobieranie: RP15-2412SA/N.pdf
RP15-2412SAW
RP15-2412SAW
Opis: DC DC CONVERTER 12V 15W
Pobieranie: RP15-2412SAW.pdf
RP15-2412SA/P
RP15-2412SA/P
Opis: DC DC CONVERTER 12V 15W
Pobieranie: RP15-2412SA/P.pdf
RP15-2412DFW
RP15-2412DFW
Pobieranie: RP15-2412DFW.pdf
RP15-2412SA/P-HC
RP15-2412SA/P-HC
Opis: DC DC CONVERTER 12V 15W