RP12-2415SAW
RECOM PowerRECOM Power
RP12-2415SAW Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP12-2415SAW
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 15V 12W
Arkusze danych: RP12-2415SAW.pdf
7 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP12-2415SAW
Part Number RP12-2415SAW Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 12W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1878 pcs Arkusz danych RP12-2415SAW.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 15V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 9V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria POWERLINE RP12-AW Moc (W) 12W
Opakowania Tube Package / Case 24-DIP Module, 9 Leads
Inne nazwy 30000943
RP122415SAW
temperatura robocza -40°C ~ 65°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Wydajność 86% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 800mA 9V - 36V Input
Obecny - Wyjście (Max) 800mA Funkcje sterowania Enable, Active High