RP12-2405DAW
RECOM PowerRECOM Power
RP12-2405DAW Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RP12-2405DAW
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-5V 12W
Arkusze danych: RP12-2405DAW.pdf
7 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RP12-2405DAW
Part Number RP12-2405DAW Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 12W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1732 pcs Arkusz danych RP12-2405DAW.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -5V
Napięcie - Wyjście 1 5V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 9V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria POWERLINE RP12-AW Moc (W) 12W
Opakowania Tube Package / Case 24-DIP Module, 9 Leads
Inne nazwy 30000949
RP122405DAW
temperatura robocza -40°C ~ 61°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Wydajność 84% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.2A, 1.2A 9V - 36V Input
Obecny - Wyjście (Max) 1.2A, 1.2A Funkcje sterowania Enable, Active High