RO-153.3S/H
RECOM PowerRECOM Power
RO-153.3S/H Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RO-153.3S/H
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Arkusze danych: RO-153.3S/H.pdf
42 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RO-153.3S/H
Part Number RO-153.3S/H Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16779 pcs Arkusz danych RO-153.3S/H.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 2kV
Napięcie - Wejście (Min) 13.5V Napięcie - wejściowa (maks) 16.5V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.45" L x 0.24" W x 0.39" H (11.5mm x 6.0mm x 10.0mm)
Seria ECONOLINE RO Moc (W) 1W
Opakowania Tube Package / Case 4-SIP Module
Inne nazwy 10011804
RO153.3S/H
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 75% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 13.5V - 16.5V Input
Obecny - Wyjście (Max) 303mA Funkcje sterowania -
Aplikacje ITE (Commercial), Medical
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RO-153.3S/HP
RO-153.3S/HP
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W