RM-1209S/H
RECOM PowerRECOM Power
RM-1209S/H Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RM-1209S/H
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 9V 250MW
Arkusze danych: RM-1209S/H.pdf
42 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RM-1209S/H
Part Number RM-1209S/H Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 9V 250MW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 19216 pcs Arkusz danych RM-1209S/H.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 9V Napięcie - Izolacja 2kV
Napięcie - Wejście (Min) 10.8V Napięcie - wejściowa (maks) 13.2V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.45" L x 0.24" W x 0.39" H (11.5mm x 6.0mm x 10.0mm)
Seria ECONOLINE RM Moc (W) 250mW
Opakowania Tube Package / Case 4-SIP Module
Inne nazwy 10001735
RM1209S/H
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 72% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 28mA 10.8V - 13.2V Input
Obecny - Wyjście (Max) 28mA Funkcje sterowania -
Aplikacje ITE (Commercial), Medical
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RM-1205S/P
RM-1205S/P
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 250MW
Na stanie: 15704 pcs
Pobieranie: RM-1205S/P.pdf
RFQ
RM-1212S/H
RM-1212S/H
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 250MW
Na stanie: 17123 pcs
Pobieranie: RM-1212S/H.pdf
RFQ
RM-1209S
RM-1209S
Opis: DC DC CONVERTER 9V 250MW