RM-053.3S/P
RECOM PowerRECOM Power
RM-053.3S/P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RM-053.3S/P
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Arkusze danych: RM-053.3S/P.pdf
42 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RM-053.3S/P
Part Number RM-053.3S/P Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 250MW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16923 pcs Arkusz danych RM-053.3S/P.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 1kV
Napięcie - Wejście (Min) 4.5V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.45" L x 0.24" W x 0.39" H (11.5mm x 6.0mm x 10.0mm)
Seria ECONOLINE RM Moc (W) 250mW
Opakowania Tube Package / Case 4-SIP Module
Inne nazwy 10011740
RM053.3S/P
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 70% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 4.5V - 5.5V Input
Obecny - Wyjście (Max) 76mA Funkcje sterowania -