RH-153.3D/H6
RECOM PowerRECOM Power
RH-153.3D/H6 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RH-153.3D/H6
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Arkusze danych: RH-153.3D/H6.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RH-153.3D/H6
Part Number RH-153.3D/H6 Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12888 pcs Arkusz danych RH-153.3D/H6.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -3.3V
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 6.4kV
Napięcie - Wejście (Min) 13.5V Napięcie - wejściowa (maks) 16.5V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.0mm x 10.2mm)
Seria ECONOLINE RH/H6 Moc (W) 1W
Opakowania Tube Package / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Inne nazwy 10017929 temperatura robocza -40°C ~ 90°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 74% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 13.5V - 16.5V Input
Obecny - Wyjście (Max) 152mA, 152mA Aplikacje ITE (Commercial)