RGZ-093.3D
RECOM PowerRECOM Power
RGZ-093.3D Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RGZ-093.3D
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Arkusze danych: RGZ-093.3D.pdf
24 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RGZ-093.3D
Part Number RGZ-093.3D Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10119 pcs Arkusz danych RGZ-093.3D.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -3.3V
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 3kV
Napięcie - Wejście (Min) 8.1V Napięcie - wejściowa (maks) 9.9V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Seria ECONOLINE RGZ Moc (W) 2W
Opakowania Tube Package / Case 14-DIP Module, 6 Leads
Inne nazwy 10011501
RGZ093.3D
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 75% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 303mA, 303mA 8.1V - 9.9V Input
Obecny - Wyjście (Max) 303mA, 303mA Aplikacje ITE (Commercial), Medical
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RGZ-0915D/P
RGZ-0915D/P
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Na stanie: 7811 pcs
Pobieranie: RGZ-0915D/P.pdf
RFQ
RGZ-093.3D/HP
RGZ-093.3D/HP
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W