RGZ-051509D
RECOM PowerRECOM Power
RGZ-051509D Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RGZ-051509D
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Arkusze danych: RGZ-051509D.pdf
24 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RGZ-051509D
Part Number RGZ-051509D Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V -9V 2W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8593 pcs Arkusz danych RGZ-051509D.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -9V
Napięcie - Wyjście 1 15V Napięcie - Izolacja 3kV
Napięcie - Wejście (Min) 4.5V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Seria ECONOLINE RGZ Moc (W) 2W
Opakowania Tube Package / Case 14-DIP Module, 6 Leads
Inne nazwy 10017019
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność - szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66mA, 111mA 4.5V - 5.5V Input
Obecny - Wyjście (Max) 66mA, 111mA Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RGZ-051509D/P
RGZ-051509D/P
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Na stanie: 8129 pcs
Pobieranie: RGZ-051509D/P.pdf
RFQ
RGZ-051509D
RGZ-051509D
Producenci: RECOM Power
Na stanie: 8593 pcs
Pobieranie: RGZ-051509D.pdf
RFQ
RGZ-0509D/P
RGZ-0509D/P
Opis: DC DC CONVERTER +/-9V 2W
Pobieranie: RGZ-0509D/P.pdf
RGZ-051509D/H
RGZ-051509D/H
Pobieranie: RGZ-051509D/H.pdf
RGZ-0512D/H
RGZ-0512D/H
Opis: DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Pobieranie: RGZ-0512D/H.pdf
RGZ-051509D/HP
RGZ-051509D/HP