REM6-483.3SW/A
Recom PowerRecom Power
REM6-483.3SW/A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REM6-483.3SW/A
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu CONV DC/DC 6W 18-75VIN 3.3VOUT
Arkusze danych: 1.REM6-483.3SW/A.pdf2.REM6-483.3SW/A.pdf
7 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REM6-483.3SW/A
Part Number REM6-483.3SW/A Producent Recom Power
Opis CONV DC/DC 6W 18-75VIN 3.3VOUT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1379 pcs Arkusz danych 1.REM6-483.3SW/A.pdf2.REM6-483.3SW/A.pdf
Napięcie - Working 6W Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 3.3V
Napięcie - wejściowa (maks) 75V Napięcie - Wypadanie (typowy) 18V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria REM6 Stan RoHS Tube
Ripple Current - niska częstotliwość ITE (Commercial), Medical Polaryzacja 24-DIP Module, 5 Leads
Konfiguracja wyjściowa 1 Inne nazwy 51000243
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Numer części producenta REM6-483.3SW/A linia rozporządzenie 82.5%
cechy Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Pins funkcji 1.8A
Rozszerzony opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.8A 18V - 75V Input Opis CONV DC/DC 6W 18-75VIN 3.3VOUT
Obecny - Breakover 5.0kV (5000V)