REM10-2424SW/A
RECOM PowerRECOM Power
REM10-2424SW/A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REM10-2424SW/A
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 24V 10W
Arkusze danych: 1.REM10-2424SW/A.pdf2.REM10-2424SW/A.pdf
7 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REM10-2424SW/A
Part Number REM10-2424SW/A Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 24V 10W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1480 pcs Arkusz danych 1.REM10-2424SW/A.pdf2.REM10-2424SW/A.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 24V Napięcie - Izolacja 5.0kV
Napięcie - Wejście (Min) 9V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria REM10 Moc (W) 10W
Opakowania Tube Package / Case 24-DIP Module, 5 Leads
Inne nazwy 51000408 temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO
Wydajność 89% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 416mA 9V - 36V Input
Obecny - Wyjście (Max) 416mA Funkcje sterowania Enable, Active Low