REDIN240-24/3AC
RECOM PowerRECOM Power
REDIN240-24/3AC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REDIN240-24/3AC
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu 240W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE'
Arkusze danych: REDIN240-24/3AC.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 708 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 708 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REDIN240-24/3AC
Part Number REDIN240-24/3AC Producent RECOM Power
Opis 240W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 708 pcs Arkusz danych REDIN240-24/3AC.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Izolacja 4242kV Napięcie - Wejście 320 ~ 575 VAC (3PH), 360 ~ 575 VAC (2PH)
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 6.03" L x 2.36" W x 5.20" H (153.2mm x 60.0mm x 132.0mm)
Seria REDIN240/3AC Moc (W) 240W
Inne nazwy 21000327
temperatura robocza -25°C ~ 55°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania DIN Rail
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne No
cechy Adjustable Output Wydajność 88.5%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 320 ~ 575 VAC (3PH), 360 ~ 575 VAC (2PH) Input Obecny - Wyjście (Max) 10A