REC6-2415DRW/R10/A/X1
Recom PowerRecom Power
REC6-2415DRW/R10/A/X1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REC6-2415DRW/R10/A/X1
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC/DC CONVERTER +/-15V 6W
Arkusze danych: REC6-2415DRW/R10/A/X1.pdf
15 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REC6-2415DRW/R10/A/X1
Part Number REC6-2415DRW/R10/A/X1 Producent Recom Power
Opis DC/DC CONVERTER +/-15V 6W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3062 pcs Arkusz danych REC6-2415DRW/R10/A/X1.pdf
Napięcie - Working 6W Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 -15V Napięcie - Wyjście 2 15V
Napięcie - wejściowa (maks) 36V Napięcie - Wypadanie (typowy) 18V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria ECONOLINE REC6/R Stan RoHS Tube
Ripple Current - niska częstotliwość ITE (Commercial), Medical Polaryzacja 24-DIP Module, 6 Leads
Konfiguracja wyjściowa 2 temperatura robocza -40°C ~ 75°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta REC6-2415DRW/R10/A/X1 linia rozporządzenie 83%
cechy SCP, UVLO Pins funkcji 200mA, 200mA
Rozszerzony opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA, 200mA 18V - 36V Input Opis DC/DC CONVERTER +/-15V 6W
Obecny - Breakover 10kV (10000V)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
REC6-2415DRW/R10/A
REC6-2415DRW/R10/A
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Na stanie: 2305 pcs
Pobieranie: REC6-2415DRW/R10/A.pdf
RFQ
REC6-2415DRW/R10/A/CTRL
REC6-2415DRW/R10/A/CTRL
Producenci: RECOM Power
Na stanie: 1874 pcs
Pobieranie: REC6-2415DRW/R10/A/CTRL.pdf
RFQ
REC6-2412SRW/R8/C/X1
REC6-2412SRW/R8/C/X1
Opis: DC DC CONVERTER 12V 6W
Pobieranie: REC6-2412SRW/R8/C/X1.pdf
REC6-2415DRW/R10/A/X1
REC6-2415DRW/R10/A/X1