REC6-2405DRW/R10/A/X1
RECOM PowerRECOM Power
REC6-2405DRW/R10/A/X1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REC6-2405DRW/R10/A/X1
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-5V 6W
Arkusze danych: REC6-2405DRW/R10/A/X1.pdf
15 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REC6-2405DRW/R10/A/X1
Part Number REC6-2405DRW/R10/A/X1 Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 6W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1841 pcs Arkusz danych REC6-2405DRW/R10/A/X1.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -5V
Napięcie - Wyjście 1 5V Napięcie - Izolacja 10kV
Napięcie - Wejście (Min) 18V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria ECONOLINE REC6/R Moc (W) 6W
Opakowania Tube Package / Case 24-DIP Module, 7 Leads
Inne nazwy 11000174
REC62405DRW/R10/A/X1
temperatura robocza -40°C ~ 75°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP, UVLO
Wydajność 81% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 500mA, 500mA 18V - 36V Input
Obecny - Wyjście (Max) 500mA, 500mA Aplikacje ITE (Commercial), Medical