REC6-0512SRW/R10/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REC6-0512SRW/R10/A/CTRL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REC6-0512SRW/R10/A/CTRL
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 12V 6W
Arkusze danych: REC6-0512SRW/R10/A/CTRL.pdf
15 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REC6-0512SRW/R10/A/CTRL
Part Number REC6-0512SRW/R10/A/CTRL Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 6W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2415 pcs Arkusz danych REC6-0512SRW/R10/A/CTRL.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Izolacja 10kV
Napięcie - Wejście (Min) 4.5V Napięcie - wejściowa (maks) 9V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria ECONOLINE REC6/R Moc (W) 6W
Opakowania Tube Package / Case 24-DIP Module, 7 Leads
Inne nazwy 11001296
REC60512SRW/R10/A/CTRL
temperatura robocza -40°C ~ 75°C
Wydajność 82% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 417mA 4.5V - 9V Input
Obecny - Wyjście (Max) 417mA Funkcje sterowania Enable, Active Low
Aplikacje ITE (Commercial), Medical
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
REC6-0512SRW/R8/A/CTRL
REC6-0512SRW/R8/A/CTRL
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 6W
Na stanie: 2234 pcs
Pobieranie: REC6-0512SRW/R8/A/CTRL.pdf
RFQ
REC6-0512SRW/R8/A
REC6-0512SRW/R8/A
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 6W
Na stanie: 2842 pcs
Pobieranie: REC6-0512SRW/R8/A.pdf
RFQ
REC6-0512SRW/R10/A
REC6-0512SRW/R10/A
Opis: DC DC CONVERTER 12V 6W