REC6-0509DRW/R10/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REC6-0509DRW/R10/A/CTRL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REC6-0509DRW/R10/A/CTRL
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-9V 6W
Arkusze danych: REC6-0509DRW/R10/A/CTRL.pdf
15 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REC6-0509DRW/R10/A/CTRL
Part Number REC6-0509DRW/R10/A/CTRL Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-9V 6W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1957 pcs Arkusz danych REC6-0509DRW/R10/A/CTRL.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -9V
Napięcie - Wyjście 1 9V Napięcie - Izolacja 10kV
Napięcie - Wejście (Min) 4.5V Napięcie - wejściowa (maks) 9V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria ECONOLINE REC6/R Moc (W) 6W
Opakowania Tube Package / Case 24-DIP Module, 7 Leads
Inne nazwy 11000360
REC60509DRW/R10/A/CTRL
temperatura robocza -40°C ~ 75°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Remote On/Off, SCP
Wydajność 80% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 278mA, 278mA 4.5V - 9V Input
Obecny - Wyjście (Max) 278mA, 278mA Funkcje sterowania Enable, Active Low