REC30-123.4S
RECOM PowerRECOM Power
REC30-123.4S Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REC30-123.4S
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 3.4V 30W
Arkusze danych: REC30-123.4S.pdf
11 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REC30-123.4S
Part Number REC30-123.4S Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.4V 30W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1637 pcs Arkusz danych REC30-123.4S.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 3.4V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 9V Napięcie - wejściowa (maks) 18V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Seria ECONOLINE REC30 Moc (W) 30W
Opakowania Tube Package / Case 8-DIP Module, 6 Leads
Inne nazwy 10018098 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO
Wydajność 85% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.4V 6A 9V - 18V Input
Obecny - Wyjście (Max) 6A Funkcje sterowania Enable, Active High