REC3.5-4812DRW/R10/A/X1
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-4812DRW/R10/A/X1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REC3.5-4812DRW/R10/A/X1
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-12V 3.5W
Arkusze danych: REC3.5-4812DRW/R10/A/X1.pdf
15 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REC3.5-4812DRW/R10/A/X1
Part Number REC3.5-4812DRW/R10/A/X1 Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 3.5W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2091 pcs Arkusz danych REC3.5-4812DRW/R10/A/X1.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -12V
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Izolacja 10kV
Napięcie - Wejście (Min) 36V Napięcie - wejściowa (maks) 75V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria ECONOLINE REC3.5/R Moc (W) 3.5W
Opakowania Tube Package / Case 24-DIP Module, 6 Leads
Inne nazwy 11000459
REC3.54812DRW/R10/A/X1
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Wydajność 83% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 145mA, 145mA 36V - 75V Input
Obecny - Wyjście (Max) 145mA, 145mA Aplikacje ITE (Commercial), Medical