REC3.5-2415DRW/R8/A/X1
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-2415DRW/R8/A/X1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REC3.5-2415DRW/R8/A/X1
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 3.5W
Arkusze danych: REC3.5-2415DRW/R8/A/X1.pdf
15 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REC3.5-2415DRW/R8/A/X1
Part Number REC3.5-2415DRW/R8/A/X1 Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 3.5W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2505 pcs Arkusz danych REC3.5-2415DRW/R8/A/X1.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -15V
Napięcie - Wyjście 1 15V Napięcie - Izolacja 8kV
Napięcie - Wejście (Min) 18V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria ECONOLINE REC3.5/R Moc (W) 3.5W
Opakowania Tube Package / Case 24-DIP Module, 6 Leads
Inne nazwy 11000600
REC3.52415DRW/R8/A/X1
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Wydajność 83% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 117mA, 117mA 18V - 36V Input
Obecny - Wyjście (Max) 117mA, 117mA Aplikacje ITE (Commercial), Medical