REC3.5-2409DRW/R10/A
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-2409DRW/R10/A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REC3.5-2409DRW/R10/A
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W
Arkusze danych: REC3.5-2409DRW/R10/A.pdf
15 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REC3.5-2409DRW/R10/A
Part Number REC3.5-2409DRW/R10/A Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2148 pcs Arkusz danych REC3.5-2409DRW/R10/A.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -9V
Napięcie - Wyjście 1 9V Napięcie - Izolacja 10kV
Napięcie - Wejście (Min) 18V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria ECONOLINE REC3.5/R Moc (W) 3.5W
Opakowania Tube Package / Case 24-DIP Module, 6 Leads
Inne nazwy 11000262
REC3.52409DRW/R10/A
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 82% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 194mA, 194mA 18V - 36V Input
Obecny - Wyjście (Max) 194mA, 194mA Aplikacje ITE (Commercial), Medical
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
REC3.5-2409DRW/R8/A
REC3.5-2409DRW/R8/A
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W
Na stanie: 3006 pcs
Pobieranie: REC3.5-2409DRW/R8/A.pdf
RFQ
REC3.5-2409DRW/R10/A/CTRL/X1
REC3.5-2409DRW/R10/A/CTRL/X1
Producenci: RECOM Power
Na stanie: 1829 pcs
Pobieranie: REC3.5-2409DRW/R10/A/CTRL/X1.pdf
RFQ
REC3.5-2405SRW/R8/A/CTRL/X1
REC3.5-2405SRW/R8/A/CTRL/X1
Opis: DC DC CONVERTER 5V 3.5W
Pobieranie: REC3.5-2405SRW/R8/A/CTRL/X1.pdf
REC3.5-2409DRW/R10/A/CTRL
REC3.5-2409DRW/R10/A/CTRL
Pobieranie: REC3.5-2409DRW/R10/A/CTRL.pdf
REC3.5-2405SRW/R8/C/X1
REC3.5-2405SRW/R8/C/X1
Opis: DC DC CONVERTER 5V 3.5W
Pobieranie: REC3.5-2405SRW/R8/C/X1.pdf
REC3.5-2409DRW/R10/A/X1
REC3.5-2409DRW/R10/A/X1