REC3.5-0524SRW/R10/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-0524SRW/R10/A/CTRL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REC3.5-0524SRW/R10/A/CTRL
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 24V 3.5W
Arkusze danych: REC3.5-0524SRW/R10/A/CTRL.pdf
15 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REC3.5-0524SRW/R10/A/CTRL
Part Number REC3.5-0524SRW/R10/A/CTRL Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 24V 3.5W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2240 pcs Arkusz danych REC3.5-0524SRW/R10/A/CTRL.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 24V Napięcie - Izolacja 10kV
Napięcie - Wejście (Min) 4.5V Napięcie - wejściowa (maks) 9V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Seria ECONOLINE REC3.5/R Moc (W) 3.5W
Opakowania Tube Package / Case 24-DIP Module, 7 Leads
Inne nazwy 11001581
REC3.50524SRW/R10/A/CTRL
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Remote On/Off, SCP
Wydajność 82% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 145mA 4.5V - 9V Input
Obecny - Wyjście (Max) 145mA Funkcje sterowania Enable, Active Low