REC20-4815DZ
RECOM PowerRECOM Power
REC20-4815DZ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REC20-4815DZ
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Arkusze danych: REC20-4815DZ.pdf
18 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REC20-4815DZ
Part Number REC20-4815DZ Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 20W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1947 pcs Arkusz danych REC20-4815DZ.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -15V
Napięcie - Wyjście 1 15V Napięcie - Izolacja 1.6kV
Napięcie - Wejście (Min) 18V Napięcie - wejściowa (maks) 75V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Seria ECONOLINE REC20-Z Moc (W) 20W
Opakowania Tube Package / Case 6-DIP Module
Inne nazwy 10018097 temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO
Wydajność 91% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 667mA, 667mA 18V - 75V Input
Obecny - Wyjście (Max) 667mA, 667mA Funkcje sterowania Enable, Active High