RB-3.33.3D/P
RECOM PowerRECOM Power
RB-3.33.3D/P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RB-3.33.3D/P
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Arkusze danych: RB-3.33.3D/P.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RB-3.33.3D/P
Part Number RB-3.33.3D/P Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13553 pcs Arkusz danych RB-3.33.3D/P.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -3.3V
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 1kV
Napięcie - Wejście (Min) 3V Napięcie - wejściowa (maks) 3.6V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.7mm x 6.0mm x 10.2mm)
Seria ECONOLINE RB Moc (W) 1W
Opakowania Tube Package / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Inne nazwy 10003759
RB3.33.3D/P
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 70% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 3V - 3.6V Input
Obecny - Wyjście (Max) 152mA, 152mA Funkcje sterowania -
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RB-3.33.3D
RB-3.33.3D
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W