RACM100-48S/OF
RECOM PowerRECOM Power
RACM100-48S/OF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RACM100-48S/OF
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu CONV AC/DC 100W 85-264VIN 48VOUT
Arkusze danych: RACM100-48S/OF.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 665 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 665 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RACM100-48S/OF
Part Number RACM100-48S/OF Producent RECOM Power
Opis CONV AC/DC 100W 85-264VIN 48VOUT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 665 pcs Arkusz danych RACM100-48S/OF.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 48V
Napięcie - Izolacja 4kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Open Frame Rozmiar / Wymiar 3.60" L x 2.44" W x 1.54" H (91.4mm x 62.0mm x 39.2mm)
Seria RACM100 Moc (W) 100W
Inne nazwy 21000312 temperatura robocza -25°C ~ 85°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne No
cechy Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Wydajność 91%
szczegółowy opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.09A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 2.09A
Zatwierdzenia CE, cURus Aplikacje Medical
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RACM100-48S
RACM100-48S
Producenci: RECOM Power
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 100W