RACD45-1850A
RECOM PowerRECOM Power
RACD45-1850A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RACD45-1850A
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu LED DRIVER CC AC/DC 15-24V 1.85A
Arkusze danych: RACD45-1850A.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RACD45-1850A
Part Number RACD45-1850A Producent RECOM Power
Opis LED DRIVER CC AC/DC 15-24V 1.85A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2358 pcs Arkusz danych RACD45-1850A.pdf
Waga 0.882 lb (400.07g) Napięcie - Wyjście 15 ~ 24 V
Napięcie - Izolacja 3.75kV Napięcie - Wejście (Min) 90VAC
Napięcie - wejściowa (maks) 305VAC Rodzaj Constant Current
topologia AC DC Converter Termination Style Wire Leads
Rozmiar / Wymiar 6.85" L x 1.77" W x 1.28" H (174.0mm x 45.0mm x 32.5mm) Seria LIGHTLINE RACD45-A
oceny IP67 Moc (W) 45W
Inne nazwy 22000013
RACD45-1850A-ND
temperatura robocza -30°C ~ 50°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OTP, OVP, SCP
Wydajność 85% Ściemnianie Analog, PWM
szczegółowy opis 1.85A 15 ~ 24 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Obecny - Wyjście (Max) 1.85A