RACD25-700A
RECOM PowerRECOM Power
RACD25-700A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RACD25-700A
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu LED DRIVER CC AC/DC 24-36V 700MA
Arkusze danych: RACD25-700A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RACD25-700A
Part Number RACD25-700A Producent RECOM Power
Opis LED DRIVER CC AC/DC 24-36V 700MA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4405 pcs Arkusz danych RACD25-700A.pdf
Waga 0.847 lb (384.19g) Napięcie - Wyjście 24 ~ 36 V
Napięcie - Izolacja 3.75kV Napięcie - Wejście (Min) 90VAC
Napięcie - wejściowa (maks) 305VAC Rodzaj Constant Current
topologia AC DC Converter Termination Style Wire Leads
Rozmiar / Wymiar 4.33" L x 2.89" W x 1.30" H (110.0mm x 73.5mm x 33.0mm) Seria LIGHTLINE RACD25-A
oceny IP67 Moc (W) 25W
Inne nazwy 22000071
RACD25700A
temperatura robocza -20°C ~ 50°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
cechy OTP, OVP, SCP Wydajność 80%
Ściemnianie Analog, PWM szczegółowy opis 700mA 24 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Obecny - Wyjście (Max) 700mA Zatwierdzenia CE, cULus