RAC40-05SA-E
RECOM PowerRECOM Power
RAC40-05SA-E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAC40-05SA-E
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
Arkusze danych: RAC40-05SA-E.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RAC40-05SA-E
Part Number RAC40-05SA-E Producent RECOM Power
Opis CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5674 pcs Arkusz danych RAC40-05SA-E.pdf
Waga 0.618 lb (280.32g) Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 5V Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 3.50" L x 2.50" W x 1.08" H (89.0mm x 63.5mm x 27.5mm)
Seria POWERLINE RAC40-A Moc (W) 40W
Package / Case 7-DIP Module, 5 Leads Inne nazwy 20000741
RAC4005SAE
temperatura robocza -40°C ~ 70°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Regulacja obciążenia ±1% linia rozporządzenie ±0.5%
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OCP, OTP, SCP
Wydajność 79% szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 8A 90 ~ 264 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 8A Zatwierdzenia CE, cULus