RAC35-12SG/OF
RECOM PowerRECOM Power
RAC35-12SG/OF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAC35-12SG/OF
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 12V 36W
Arkusze danych: RAC35-12SG/OF.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAC35-12SG/OF
Part Number RAC35-12SG/OF Producent RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 36W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6233 pcs Arkusz danych RAC35-12SG/OF.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 12V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Open Frame Rozmiar / Wymiar 4.00" L x 2.01" W x 1.10" H (101.6mm x 51.0mm x 28.0mm)
Seria POWERLINE RAC35-G/OF Moc (W) 36W
Inne nazwy 20001041
temperatura robocza -20°C ~ 65°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne No
cechy Adjustable Output, Universal Input Wydajność 81%
szczegółowy opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 3A 90 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 3A