RAC30-24SA-E
RECOM PowerRECOM Power
RAC30-24SA-E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAC30-24SA-E
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
Arkusze danych: RAC30-24SA-E.pdf
2 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAC30-24SA-E
Part Number RAC30-24SA-E Producent RECOM Power
Opis CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1546 pcs Arkusz danych RAC30-24SA-E.pdf
Waga 0.467 lb (211.83g) Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 24V Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 3.50" L x 2.50" W x 1.00" H (89.0mm x 63.5mm x 25.3mm)
Seria POWERLINE RAC30-A Moc (W) 30W
Package / Case 7-DIP Module, 5 Leads Inne nazwy 20000698
RAC3024SAE
temperatura robocza -40°C ~ 70°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Regulacja obciążenia ±1%
linia rozporządzenie ±1% Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy SCP Wydajność 82%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 1.25A