RAC20-3.3SN
RECOM PowerRECOM Power
RAC20-3.3SN Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAC20-3.3SN
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 3.3V 12W
Arkusze danych: RAC20-3.3SN.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAC20-3.3SN
Part Number RAC20-3.3SN Producent RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 12W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5071 pcs Arkusz danych RAC20-3.3SN.pdf
Waga 0.137 lb (62.14g) Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.5mm)
Seria POWERLINE RAC20-N Moc (W) 12W
Package / Case 4-DIP Module Inne nazwy 21000280
temperatura robocza -40°C ~ 70°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Regulacja obciążenia ±1%
linia rozporządzenie ±0.5% Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy Universal Input Wydajność 73%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 3.6A 90 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 3.6A