RAC20-09SA-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC20-09SA-ST Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAC20-09SA-ST
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 9V 20W
Arkusze danych: RAC20-09SA-ST.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAC20-09SA-ST
Part Number RAC20-09SA-ST Producent RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 9V 20W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1248 pcs Arkusz danych RAC20-09SA-ST.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 9V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 4.41" L x 2.51" W x 1.08" H (111.9mm x 63.7mm x 27.5mm)
Seria POWERLINE RAC20-A Moc (W) 20W
Inne nazwy 20000674
RAC2009SAST
temperatura robocza -25°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Wymagane obciążenie minimalne - Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy DC Input Capable, Universal Input
Wydajność 83% szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 2.23A 90 ~ 264 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 2.23A Zatwierdzenia CE, cURus