RAC15-05SA-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-05SA-ST Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAC15-05SA-ST
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 5V 15W
Arkusze danych: RAC15-05SA-ST.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAC15-05SA-ST
Part Number RAC15-05SA-ST Producent RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 15W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1436 pcs Arkusz danych RAC15-05SA-ST.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 5V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 4.41" L x 2.51" W x 1.09" H (111.9mm x 63.7mm x 27.6mm)
Seria POWERLINE RAC15-A Moc (W) 15W
Inne nazwy 20000631
RAC1505SAST
temperatura robocza -25°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Wymagane obciążenie minimalne - Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy DC Input Capable, Universal Input
Wydajność 70% szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 3A 90 ~ 264 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 3A Zatwierdzenia CE, cURus
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RAC15-05DB-E-ST
RAC15-05DB-E-ST
Producenci: RECOM Power
Opis: AC/DC CONVERTER +/-5V 15W
Na stanie: 5456 pcs
Pobieranie: RAC15-05DB-E-ST.pdf
RFQ
RAC15-05SA-E-ST
RAC15-05SA-E-ST
Producenci: RECOM Power
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 15W
Na stanie: 1284 pcs
Pobieranie: RAC15-05SA-E-ST.pdf
RFQ
RAC15-05SA
RAC15-05SA
Opis: CONV AC/DC 15W 5V OUT SNGL T/H