RAC05-15DC/W
RECOM PowerRECOM Power
RAC05-15DC/W Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAC05-15DC/W
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER +/-15V 170MA 5W
Arkusze danych: RAC05-15DC/W.pdf
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAC05-15DC/W
Part Number RAC05-15DC/W Producent RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER +/-15V 170MA 5W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4127 pcs Arkusz danych RAC05-15DC/W.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 -15V Napięcie - Wyjście 1 15V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.62" H (50.8mm x 25.4mm x 15.7mm)
Seria POWERLINE RAC05-C Moc (W) 5W
Inne nazwy 20000944 temperatura robocza -25°C ~ 75°C (With Derating)
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne No
cechy DC Input Capable, Universal Input Wydajność 77%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 170mA, 170mA 90 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 170mA, 170mA