RAC04-24SC/230
RECOM PowerRECOM Power
RAC04-24SC/230 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAC04-24SC/230
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 24V 4W
Arkusze danych: RAC04-24SC/230.pdf
1 pcs
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAC04-24SC/230
Part Number RAC04-24SC/230 Producent RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 4W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7739 pcs Arkusz danych RAC04-24SC/230.pdf
Waga 0.069 lb (31.3g) Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 24V Napięcie - Wejście 80 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 1.44" L x 1.07" W x 0.67" H (36.7mm x 27.2mm x 17.1mm)
Seria POWERLINE RAC04-C/230 Moc (W) 4W
Package / Case 7-DIP Module, 6 Leads Inne nazwy 20000957
RAC0424SC/230
RAC0424SC230
temperatura robocza -40°C ~ 80°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Regulacja obciążenia ±0.5%
linia rozporządzenie ±0.2% Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy SCP Wydajność 79%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 167mA 80 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 167mA