RAC03-3.3SC/277
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-3.3SC/277 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAC03-3.3SC/277
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 3.3V 3W
Arkusze danych: RAC03-3.3SC/277.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RAC03-3.3SC/277
Part Number RAC03-3.3SC/277 Producent RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 3W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5534 pcs Arkusz danych RAC03-3.3SC/277.pdf
Waga 0.062 lb (28.12g) Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Wejście 80 ~ 305 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 1.51" L x 0.96" W x 0.69" H (38.3mm x 24.4mm x 17.4mm)
Seria POWERLINE RAC03-SC/277 Moc (W) 3W
Package / Case 16-DIP Module, 5 Leads Inne nazwy 945-2116
RAC03-3.3SC/277-ND
RAC033.3SC/277
RAC0333SC277
temperatura robocza -25°C ~ 85°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Regulacja obciążenia - linia rozporządzenie -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OVP, SCP
Wydajność 71% szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 80 ~ 305 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 900mA Zatwierdzenia CE, cULus
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RAC03-24SER/277-TRAY
RAC03-24SER/277-TRAY
Producenci: RECOM Power
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 3W