RAC02-12SE/277
RECOM PowerRECOM Power
RAC02-12SE/277 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAC02-12SE/277
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 12V 2W
Arkusze danych: RAC02-12SE/277.pdf
1 pcs
5 pcs
22 pcs
44 pcs
66 pcs
110 pcs
264 pcs
506 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAC02-12SE/277
Part Number RAC02-12SE/277 Producent RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 2W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8840 pcs Arkusz danych RAC02-12SE/277.pdf
Waga 0.054 lb (24.49g) Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Wejście 85 ~ 305 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 1.33" L x 0.96" W x 0.70" H (33.7mm x 24.4mm x 17.8mm)
Seria POWERLINE RAC02-SE/277 Moc (W) 2W
Package / Case 4-DIP Module Inne nazwy 20001001
RAC0212SE277
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks Regulacja obciążenia ±6%
linia rozporządzenie ±1.5% Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy OCP, OVP, SCP Wydajność 73%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 167mA 85 ~ 305 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 167mA