R2S8-243.3-R
RECOM PowerRECOM Power
R2S8-243.3-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R2S8-243.3-R
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Arkusze danych: R2S8-243.3-R.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R2S8-243.3-R
Part Number R2S8-243.3-R Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7368 pcs Arkusz danych R2S8-243.3-R.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 1kV
Napięcie - Wejście (Min) 21.6V Napięcie - wejściowa (maks) 26.4V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.50" L x 0.42" W x 0.35" H (12.8mm x 10.7mm x 9.0mm)
Seria ECONOLINE R2S Moc (W) 2W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 8-SMD Module
Inne nazwy 11002231
R2S8243.3R
temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 70 ~ 75% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 21.6V - 26.4V Input
Obecny - Wyjście (Max) 606mA Aplikacje ITE (Commercial)