R2S8-053.3/P
RECOM PowerRECOM Power
R2S8-053.3/P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R2S8-053.3/P
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Arkusze danych: R2S8-053.3/P.pdf
39 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R2S8-053.3/P
Part Number R2S8-053.3/P Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8015 pcs Arkusz danych R2S8-053.3/P.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 1kV
Napięcie - Wejście (Min) 4.5V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.50" L x 0.42" W x 0.35" H (12.8mm x 10.7mm x 9.0mm)
Seria ECONOLINE R2S Moc (W) 2W
Opakowania Tube Package / Case 8-SMD Module
Inne nazwy 11002165
R2S8053.3/P
temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 70 ~ 75% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 4.5V - 5.5V Input
Obecny - Wyjście (Max) 606mA Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
R2S8-0524
R2S8-0524
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 24V 2W
Na stanie: 8832 pcs
Pobieranie: R2S8-0524.pdf
RFQ
R2S8-053.3-R
R2S8-053.3-R
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Na stanie: 9613 pcs
Pobieranie: R2S8-053.3-R.pdf
RFQ
R2S8-053.3/P-R
R2S8-053.3/P-R
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 2W