R2S12-1212
RECOM PowerRECOM Power
R2S12-1212 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R2S12-1212
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 12V 2W
Arkusze danych: R2S12-1212.pdf
33 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R2S12-1212
Part Number R2S12-1212 Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 2W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6810 pcs Arkusz danych R2S12-1212.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Izolacja 1kV
Napięcie - Wejście (Min) 10.8V Napięcie - wejściowa (maks) 13.2V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Seria ECONOLINE R2S Moc (W) 2W
Opakowania Tube Package / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Inne nazwy 11002048
R2S121212
temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 85% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 10.8V - 13.2V Input
Obecny - Wyjście (Max) 167mA Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
R2S12-1209/HP-R
R2S12-1209/HP-R
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 9V 2W
Na stanie: 7261 pcs
Pobieranie: R2S12-1209/HP-R.pdf
RFQ
R2S12-1212/H-R
R2S12-1212/H-R
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Na stanie: 9012 pcs
Pobieranie: R2S12-1212/H-R.pdf
RFQ
R2S12-1212/P
R2S12-1212/P
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Pobieranie: R2S12-1212/P.pdf
R2S12-1212/H
R2S12-1212/H
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Pobieranie: R2S12-1212/H.pdf
R2S12-1209/HP
R2S12-1209/HP
Opis: DC DC CONVERTER 9V 2W
Pobieranie: R2S12-1209/HP.pdf
R2S12-1209/P-R
R2S12-1209/P-R
Opis: DC DC CONVERTER 9V 2W
Pobieranie: R2S12-1209/P-R.pdf
R2S12-1212-R
R2S12-1212-R
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Pobieranie: R2S12-1212-R.pdf
R2S12-1209/H
R2S12-1209/H
Opis: DC DC CONVERTER 9V 2W
Pobieranie: R2S12-1209/H.pdf
R2S12-1212/HP
R2S12-1212/HP
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Pobieranie: R2S12-1212/HP.pdf
R2S12-1209/H-R
R2S12-1209/H-R
Opis: DC DC CONVERTER 9V 2W
Pobieranie: R2S12-1209/H-R.pdf
R2S12-1209/P
R2S12-1209/P
Opis: DC DC CONVERTER 9V 2W
Pobieranie: R2S12-1209/P.pdf
R2S12-1212/HP-R
R2S12-1212/HP-R
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Pobieranie: R2S12-1212/HP-R.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...