R2S-1209/HP
RECOM PowerRECOM Power
R2S-1209/HP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R2S-1209/HP
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 9V 2W
Arkusze danych: R2S-1209/HP.pdf
39 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R2S-1209/HP
Part Number R2S-1209/HP Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 9V 2W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7946 pcs Arkusz danych R2S-1209/HP.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 9V Napięcie - Izolacja 3kV
Napięcie - Wejście (Min) 10.8V Napięcie - wejściowa (maks) 13.2V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.50" L x 0.42" W x 0.35" H (12.8mm x 10.7mm x 9.0mm)
Seria ECONOLINE R2S Moc (W) 2W
Opakowania Tube Package / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Inne nazwy 10901412
R2S1209/HP
temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 85% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 222mA 10.8V - 13.2V Input
Obecny - Wyjście (Max) 222mA Aplikacje ITE (Commercial), Medical
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
R2S-1212
R2S-1212
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Na stanie: 9794 pcs
Pobieranie: R2S-1212.pdf
RFQ
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 9V 2W