R24P205D/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R24P205D/R6.4 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R24P205D/R6.4
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER +/-5V 2W
Arkusze danych: R24P205D/R6.4.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R24P205D/R6.4
Part Number R24P205D/R6.4 Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 2W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6055 pcs Arkusz danych R24P205D/R6.4.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -5V
Napięcie - Wyjście 1 5V Napięcie - Izolacja 6.4kV
Napięcie - Wejście (Min) 21.6V Napięcie - wejściowa (maks) 26.4V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Seria ECONOLINE RxxP2xx/R Moc (W) 2W
Opakowania Tube Package / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Inne nazwy 19900781 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy -
Wydajność 85% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 200mA, 200mA 21.6V - 26.4V Input
Obecny - Wyjście (Max) 200mA, 200mA Aplikacje ITE (Commercial), Medical