R24P12S/P
RECOM PowerRECOM Power
R24P12S/P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R24P12S/P
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 12V 1W
Arkusze danych: R24P12S/P.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R24P12S/P
Part Number R24P12S/P Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 1W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8541 pcs Arkusz danych R24P12S/P.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Izolacja 6.4kV
Napięcie - Wejście (Min) 21.6V Napięcie - wejściowa (maks) 26.4V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Seria ECONOLINE RxxPxx Moc (W) 1W
Opakowania Tube Package / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Inne nazwy 10004121 temperatura robocza -40°C ~ 90°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 75% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 21.6V - 26.4V Input
Obecny - Wyjście (Max) 84mA Aplikacje ITE (Commercial), Medical
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
R24P12D/P/R8
R24P12D/P/R8
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Na stanie: 4802 pcs
Pobieranie: R24P12D/P/R8.pdf
RFQ
R24P12D/R8
R24P12D/R8
Producenci: RECOM Power
Na stanie: 4505 pcs
Pobieranie: R24P12D/R8.pdf
RFQ
R24P12S
R24P12S
Opis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Pobieranie: R24P12S.pdf
R24P12S/P/X2/R6.4
R24P12S/P/X2/R6.4
Opis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Pobieranie: R24P12S/P/X2/R6.4.pdf
R24P12D/P/R6.4
R24P12D/P/R6.4
Pobieranie: R24P12D/P/R6.4.pdf
R24P12S/P/X2
R24P12S/P/X2
Opis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Pobieranie: R24P12S/P/X2.pdf
R24P12D/R6.4
R24P12D/R6.4
Pobieranie: R24P12D/R6.4.pdf
R24P12S/P/X2/R8
R24P12S/P/X2/R8
Opis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Pobieranie: R24P12S/P/X2/R8.pdf
R24P12S/R6.4
R24P12S/R6.4
Opis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Pobieranie: R24P12S/R6.4.pdf
R24P12S/P/R8
R24P12S/P/R8
Opis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Pobieranie: R24P12S/P/R8.pdf
R24P12S/P/R6.4
R24P12S/P/R6.4
Opis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Pobieranie: R24P12S/P/R6.4.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...