R1S8-153.3
RECOM PowerRECOM Power
R1S8-153.3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R1S8-153.3
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Arkusze danych: R1S8-153.3.pdf
40 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R1S8-153.3
Part Number R1S8-153.3 Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13784 pcs Arkusz danych R1S8-153.3.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 3.3V Napięcie - Izolacja 1kV
Napięcie - Wejście (Min) 13.5V Napięcie - wejściowa (maks) 16.5V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Seria ECONOLINE R1S Moc (W) 1W
Opakowania Tube Package / Case 8-SMD Module
Inne nazwy 10901142
R1S8153.3
temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Wydajność 75% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 13.5V - 16.5V Input
Obecny - Wyjście (Max) 303mA Funkcje sterowania -
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
R1S8-1524/P-R
R1S8-1524/P-R
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 24V 1W
Na stanie: 17044 pcs
Pobieranie: R1S8-1524/P-R.pdf
RFQ
R1S8-153.3-R
R1S8-153.3-R
Producenci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Na stanie: 15293 pcs
Pobieranie: R1S8-153.3-R.pdf
RFQ
R1S8-153.3/P
R1S8-153.3/P
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W