R1S12-3.312/H-R
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R1S12-3.312/H-R
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 12V 1W
Arkusze danych: R1S12-3.312/H-R.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R1S12-3.312/H-R
Part Number R1S12-3.312/H-R Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 1W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15664 pcs Arkusz danych R1S12-3.312/H-R.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 12V Napięcie - Izolacja 3kV
Napięcie - Wejście (Min) 3V Napięcie - wejściowa (maks) 3.6V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Seria ECONOLINE R1S Moc (W) 1W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Inne nazwy 10900904
R1S123.312/HR
temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Wydajność 80% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 3V - 3.6V Input
Obecny - Wyjście (Max) 84mA Funkcje sterowania -