R1S12-1524/H-R
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: R1S12-1524/H-R
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu DC DC CONVERTER 24V 1W
Arkusze danych: R1S12-1524/H-R.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje R1S12-1524/H-R
Part Number R1S12-1524/H-R Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 24V 1W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16703 pcs Arkusz danych R1S12-1524/H-R.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 24V Napięcie - Izolacja 3kV
Napięcie - Wejście (Min) 13.5V Napięcie - wejściowa (maks) 16.5V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Seria ECONOLINE R1S Moc (W) 1W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Inne nazwy 10900808
R1S121524/HR
temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 84% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 42mA 13.5V - 16.5V Input
Obecny - Wyjście (Max) 42mA Funkcje sterowania -